листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на годишно собрание на акционери на РЖ УСЛУГИ АД Скопје


1 Javen povik za ucestvo na Godisno Sobranie.pdf

Објавено на: 30.10.2019 08:41:48
Документ БР.: DOC_10109-152/2019
Урнек: Јавен повик за собрание