листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.2019 до 30.09.2019 година


Жито Полог 30.09.2019.xlsx-консолидиран.xlsx

Објавено на: 30.10.2019 14:10:25
Документ БР.: DOC_12298-20/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.