листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон единечниот и консолидираниот Биланс на успех за период од 01.01.2019 година до 30.09.2019 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 30.09.2019 г..doc

Објавено на: 30.10.2019 14:10:25
Документ БР.: DOC_10191-562/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации