листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за ставање вон сила на Одлуката НО бр.09 од 02.05.2019 и Одлука од НО бр.24 од 28.10.2019 г.


Одлука за ставање вон сила на Одлуката НО бр.09 од 02.05.2019.pdf
Одлука за продолжување на Менаџерски договор.pdf

Објавено на: 30.10.2019 15:00:26
Документ БР.: DOC_10191-563/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации