листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01.01.2019-30.09.2019


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-09.2019.xls

Објавено на: 31.10.2019 09:23:01
Документ БР.: DOC_12298-23/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.