листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех01.01-30.09.2019


01-09 2019 IZVESTAJ.xlsx

Објавено на: 31.10.2019 09:48:01
Документ БР.: DOC_12298-24/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.