листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех  01.01.- 30.09.2019 год.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 31.10.2019 14:14:24
Документ БР.: DOC_12298-26/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.