листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.- 30.06.2019


9 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 01.11.2019 14:10:53
Документ БР.: DOC_12298-27/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.