листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 526 акции на Макпетрол АД 30.10.pdf

Објавено на: 01.11.2019 14:29:30
Документ БР.: DOC_12291-33/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции