листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01.01-30.09.2019 год.


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци_30_09_2019.xls

Објавено на: 01.11.2019 15:03:24
Документ БР.: DOC_12298-30/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.