листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.09.2019 година.


Триглав - финанскиски извештаи 01- 09.2019.xlsx

Објавено на: 14.11.2019 08:42:49
Документ БР.: DOC_12298-78/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.