листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од 01.01.-30.09.2019г.


01-09.19Месечни известувања- трговски друштв а - природа на трошоци (2).xls

Објавено на: 05.11.2019 09:33:41
Документ БР.: DOC_12298-32/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.