листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2019


3Месечни известувања- AD Grozd 2019-01.01-30.09.2019.xls

Објавено на: 05.11.2019 14:10:48
Документ БР.: DOC_12298-33/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.