листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери одржано на ден 04.11.2019


Odluki od sobranie na akcioneri 04.11.2019.pdf

Објавено на: 05.11.2019 14:13:46
Документ БР.: DOC_12283-142/2019
Урнек: Други одлуки од собрание