листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

odluki za sobranie 06.12.2019


Одлуки Собрание 2019.docx

Објавено на: 06.11.2019 09:08:07
Документ БР.: DOC_13285-209/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери