листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Izvestaj NO soglasno ZTD za 2018


Извештај согласно ЗТД 2018 - ОГЛАС.docx

Објавено на: 06.11.2019 09:08:27
Документ БР.: DOC_13285-211/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери