листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - септември 2019 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Sep 2019_F2.pdf

Објавено на: 07.11.2019 09:43:35
Документ БР.: DOC_10191-582/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации