листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објава на неревидирани финансиски извештаи од Витаминка Прилеп


Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za 01.01-30.09.2019.docx

Објавено на: 07.11.2019 14:52:08
Документ БР.: DOC_10191-583/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации