листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза од Витаминка АД


Obrazlozenie do berza finansiski izvestai 01.01.-30.09.2019.docx

Објавено на: 08.11.2019 09:00:08
Документ БР.: DOC_10191-584/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации