листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон деловните резултати за период од 01.01.-30.09.2019 година на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Obrazlozenie kon devetomesecniot finansiski izvestaj 01-30.09.2019.pdf

Објавено на: 08.11.2019 14:10:12
Документ БР.: DOC_10191-585/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации