листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2019


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва 1.xlsx

Објавено на: 13.11.2019 14:46:18
Документ БР.: DOC_12298-76/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.