листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај од 01.01.2019-30.09.2019.


AGROMEHANIKA 01.01.2019-30.09.2019.xlsx

Објавено на: 13.11.2019 09:33:28
Документ БР.: DOC_12298-67/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.