листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-30.9.2019 година.


Образложение кон остварениот финансиски резултат за период 1.1.-30.9.2019 година.pdf

Објавено на: 13.11.2019 09:26:36
Документ БР.: DOC_10191-596/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации