листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот консолидиран финансиски извештај


9 Месечно известување - Пекабеско ад - 2019 - Konsolidiran.xls

Објавено на: 13.11.2019 14:09:30
Документ БР.: DOC_12298-74/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.