листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битоа 30.09.2019


Неревидиран Биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола 30.09.2019 (1).xls

Објавено на: 13.11.2019 14:47:29
Документ БР.: DOC_12298-77/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.