листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Билансот на успех за ЗК Пелагонија ад Битола 30.09.2019


Образложение кон Билансот на успех -01.01-30.09.2019.docx

Објавено на: 13.11.2019 14:59:13
Документ БР.: DOC_10191-600/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации