листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Центар за ортотика и протетика "СЛАВЕЈ" АД СКОПЈЕнеревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2019год. до 30.09.2019год.ќе ги објави на ден 14.11.2019год.по 13 часот.

Објавено на: 13.11.2019 15:25:40
Документ БР.: DOC_10191-601/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации