листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.09.2019

 


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.09.19.xls

Објавено на: 15.11.2019 15:31:22
Документ БР.: DOC_12298-110/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.