листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2019год. до 30.09.2019год.


Obrazlozenie 30.09.19.doc

Објавено на: 14.11.2019 14:12:34
Документ БР.: DOC_10191-604/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации