листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-30.9.2019 година


Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 30 9 2019.pdf

Објавено на: 14.11.2019 15:23:22
Документ БР.: DOC_10191-605/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации