листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чувствителни информации - образложение кон објавениот неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2019


14.11.2019 Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 13.11.2019.pdf

Објавено на: 14.11.2019 15:31:26
Документ БР.: DOC_10191-606/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации