листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати 01.01.-30.09.2019


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ 01.01.-30.09.2019.docx

Објавено на: 14.11.2019 15:45:41
Документ БР.: DOC_10191-607/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации