листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2019 година


Неревидиран биланс на успех 01.01.- 30.09.2019.xlsx

Објавено на: 15.11.2019 08:31:05
Документ БР.: DOC_12298-88/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.