листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон билансот на успех за периодот 01.01.-30.09.2019 


Објаснување кон финансиските извештаи 30.09.2019.docx

Објавено на: 15.11.2019 08:31:12
Документ БР.: DOC_10191-608/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации