листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација Пекабеско АД известува за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


Javen povik za sobranie 19.12.2019.pdf

Објавено на: 15.11.2019 08:36:06
Документ БР.: DOC_10109-158/2019
Урнек: Јавен повик за собрание