листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образлозение за финансиски податоци за период 01.01-30.09/2019 на АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 01.01-30.09.2019 godina.docx

Објавено на: 15.11.2019 08:32:44
Документ БР.: DOC_10191-609/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации