листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон неревидираниот биланс на успех 01.01. - 30.09.2019


коментар кон б.у. 30.09.2019.docx

Објавено на: 15.11.2019 14:10:28
Документ БР.: DOC_10191-611/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации