листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од работењето на РЖ Институт АД-Скопје за периодот од 01.01.2019-30.09.2019


09.2019 Institut berza природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.11.2019 14:10:28
Документ БР.: DOC_12298-92/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.