листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на посебен и консолидиран Биланс на успех за период од 01.01-30.09.2019 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-30.09.2019.pdf

Објавено на: 15.11.2019 14:10:28
Документ БР.: DOC_10191-613/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации