листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2019 година


Наревидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2019 година.xls

Објавено на: 15.11.2019 15:30:29
Документ БР.: DOC_12298-109/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.