листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Oбразложение 01,01,2019 -30,09,2019 ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ


Obrazlozenie kon fin.rezultat 30.09.2019.pdf

Објавено на: 15.11.2019 15:50:29
Документ БР.: DOC_10191-628/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации