листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Корегиран неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.19


Корегиран Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2019.xls

Објавено на: 15.11.2019 14:30:20
Документ БР.: DOC_12298-100/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.