листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09


Банки - 3 и 9 - месечно известување-300919-241019-за Македонска берза.xls

Објавено на: 15.11.2019 15:19:40
Документ БР.: DOC_12298-108/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.