листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 690 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 19.11.2019 14:51:25
Документ БР.: DOC_12291-36/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции