листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на вонредна седница на Собрание на акционери


Јавен повик за учество на вонредна седница на Собрание на акционери (1).pdf

Објавено на: 26.11.2019 08:22:49
Документ БР.: DOC_10109-162/2019
Урнек: Јавен повик за собрание