листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

АД Витаминка известува за откуп на сопствени акции


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 26.11.2019.docx

Објавено на: 26.11.2019 14:08:39
Документ БР.: DOC_12291-37/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции