листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Одлуки донесени на Собрание на акционери


Odluka za odobruvanje na golema zdelka.pdf
Izvestuvanje za golema zdelka.doc

Објавено на: 27.11.2019 15:18:03
Документ БР.: DOC_26452-7/2019
Урнек: Голема зделка