листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други Одлуки од Собрание на акционери


Odluka za izmena na Statutot na drustvoto.pdf

Објавено на: 27.11.2019 15:18:22
Документ БР.: DOC_12283-148/2019
Урнек: Други одлуки од собрание