листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2019


Консолидиран Биланс на успех за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола -30.09.2019.xls

Објавено на: 29.11.2019 14:13:49
Документ БР.: DOC_12298-117/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.