листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2019 година


Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.- 30.09.2019.xlsx

Објавено на: 29.11.2019 14:14:31
Документ БР.: DOC_12298-118/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.